Tavă rack cu ODF incorporat P-PSP-G19-1U-6-SC (1U, casetă, 6 x SC)

Cod: L5406
222,98 Lei
Preţ cu TVA Rabat Cant. Validitate
222,98 Lei 0 % de la 1 buc.
Disponibil
Tava cu ODF pentru distribuţie a fibrelor optice P-PSP-G19-1U-6-SC L5406 cu raft lateral combină caracteristicile a două elemente pentru instalarea dispozitivelor și terminarea cablurilor de fibră optică într-un singur echipament rackabil. Design unic pentru economisirea de spațiu și instalare îngrijită într-un dulap.

Garanție

Garanție 2 ani.

Suport tehnic

Detalii

Tava cu ODF pentru distribuţie a fibrelor optice P-PSP-G19-1U-6-SC L5406 cu raft lateral combină caracteristicile a două elemente pentru instalarea dispozitivelor și terminarea cablurilor de fibră optică într-un singur echipament rackabil. Design unic pentru economisirea de spațiu și instalare îngrijită într-un dulap.
Includerea unui ODF evită situația în care un capăt de cablu cu un număr mic de fibre (de ex. 4J) necesită instalarea unui cadru complet de distribuție cu 24 de porturi, în timp ce instalarea unui dispozitiv mic, cum ar fi un switch sau un media convertor, necesită un raft dedicat.
ODF-ul are o deschidere de cablu de 22 mm. Pachetul vine cu un manșon de cauciuc. Presetupa potrivită pentru ODF este M5782.
Avantaje principale:
  • prinderi reglabile,
  • ODF-ul poate acomoda diferite cuple şi pigtailuri,
  • spaţiu pentru maxim 6 cuple SC simplex/LC duplex si maxim 12 splice-uri,
  • spaţiu pentru pigtailuri mai lungi,
  • spaţiu pentru switch, GPON, media converter – max. 220 mm lăţime,
  • pin de împământare.
Setul include:
  • casetă suduri cu capat,
  • şoricei pentru fixare cabluri,
  • accesorii de montare în rack,
  • presetupă PSG-22.

Specificații

Tip produs Cadru de distribuție optică
Producător FCA
Nume P-PSP-G19-1U-6
Instalație RACK
Înălţime U 1
Culoare Negru
Panou frontal inclus Da
Sertar glisant Nu
Tip port SC simplex/LC duplex
Nr. porturi pe panoul frontal buc. 6
Capacitate tavă de îmbinare buc. 12
Tavi de îmbinare incluse buc. 1
Număr maxim de casete buc. 1
Dimensiuni mm 483 × 190 × 44
Greutate kg 2