COŞUL MEU
Coşul este gol

Accesorii

Splitter optic

Sumator WDM 1x2, 1310/1550nm, steel tube, 0.9mm, 3x SC/APC
Cod: L383521
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
96,73 Lei115,11 Lei0 %
Garanție 2 ani
Sumator WDM 1x2, 1310/1550nm, steel tube, 0.9mm, 3x SC/APC
Sumator WDM 1x2, 1310/1550nm, steel tube, 0.9mm, 3x SC/APC
Conectorii SC/APC
Sumatorul WDM 1x2 vă permite să însumați semnale (multiplexare) sau separați semnale (demultiplexare) într-o instalație de fibră optică. Vă permite să combinați semnale la lungimea de undă de 1310 nm și 1550 nm într-o singură fibră optică. Dimensiunile reduse ale carcasei permit instalarea acestuia în cutii de distribuție mici. Fibrele optice singlemode cu lungimea de 1 m sunt terminate cu conectori SC/APC.
Sumator WDM 1x2, 1310/1550nm, steel tube, 0.9mm, 3x SC/APC
Sumatorul poate fi montat într-o cutie FTTH L5304.
Specificaţii tehnice:
NumeWDM 1x2
CodL383521
Bandă de funcționare [nm]1310, 1550
Configurație1 x 2
Tip fibrăSingle-mode G.657A
Conector tipSC/APC
Lungime fibră [m]1

Atenuare IL [dB]

< 0.2
Temp. funcționare [°C]-40°...85°
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
96,73 Lei115,11 Lei0 %
 
Sumator WDM 1x2, 1310/1550nm, steel tube, 0.9mm, 3x SC/APC
Cod: L383521
 
Regulamentul | Garanție | Reclamaţii | Download
| Cookies | Politica de confidentialitate Toate drepturile rezervate © 1996-2024 DIPOL sp.j.