COŞUL MEU
Coşul este gol

Splitter optic ULTIMODE SP-18M MICRO (PLC, 1:8, SC) - SOLDURI!
Cod: L3608
Retras din ofertă
Multimode Patch Cord ULTIMODE PC-011S (SC-SC, 62.5/125)
Splitter-ul SP-18M MICRO
Elemente distinctive:
  • Raport 1:8,
  • Bandă largă de funcţionare: 1260-1650 nm,
  • Cabluri optice de 1.5 m terminate cu mufe SC,
  • Dimensiuni reduse,
  • Funcţionare stabilă.
Splitter-ul optic ULTIMODE SP-18M împarte în mod egal semnalul optic în 8. Parametri constanţi de funcţionare în întreaga bandă (1260-1650 nm) şi dimensiunea redusă (50x4x7 mm), sunt principalele avantaje ale acestui echipament şi îl fac perfect pentru utilizarea sa în cutii de distribuţie de mici dimensiuni. Fiecare dintre cablurile optice single-mode are o lungime de 1.5 m şi este terminat într-un conector SC/UPC.
Splitter-ul ULTIMODE SP-18M este fabricat cu ajutorul tehnologiei planare, (Planar Wave Circuit - PLC). Avantajele acestei tehnologii sunt distribuţia optică echilibrată cu atenuări foarte mici şi stabilitatea parametrilor pe o plaja largă de temperaturi. Distribuţia către mai multe ieşiri este deasemeni posibilă.

Alte splitter-e ULTIMODE:
  • Splitter optic ULTIMODE SP-18M 1x4 L3604,
  • Splitter optic ULTIMODE SP-16B 1x16 L3616,
  • Splitter optic ULTIMODE SP-32B 1x32 L3632.
Splitter-ele optice sunt folosite în reţele optice pasive de distribuţie (PON). Domeniile principale sunt CATV şi FTTH ( Fiber To The Home).
Specificaţii:
NumeULTIMODE SP-18M
CodL3608
Bandă funcţionare [nm]1260 - 1650
TechnolgiePLC
Configuraţie1 x 8
Tip fibrăsingle-mode
ConectoriSC/UPC
Lungime fire [m]1.5
Atenuare (IL) [dB]10.7
Directivitate [dB]50
Riplu [dB]0.8
PDL [dB]0.3
Dimensiuni [mm]50 x 7 x 4
Temperatură funcţionare [oC]-40...80
Dimensiunile splitter-elor MICRO
Retras din ofertă
 
Splitter optic ULTIMODE SP-18M MICRO (PLC, 1:8, SC) - SOLDURI!
Cod: L3608
 
Regulamentul | Garanție | Reclamaţii | Download
| Cookies | Politica de confidentialitate Toate drepturile rezervate © 1996-2023 DIPOL sp.j.