COŞUL MEU
Coşul este gol

Splitter optic ULTIMODE SP-16B (PLC, 1:16, SC) - SOLDURI!
Cod: L3616
Retras din ofertă
Multimode Patch Cord ULTIMODE PC-011S (SC-SC, 62.5/125)
Splitter-ul SP-16M MICRO
Multimode Patch Cord ULTIMODE PC-011S (SC-SC, 62.5/125)
Elemente distinctive:
  • Raport 1:16,
  • Bandă largă de funcţionare: 1260-1650 nm,
  • Cabluri optice de 1.5 m terminate cu mufe SC,
  • Dimensiuni reduse,
  • Funcţionare stabilă.
Splitter-ul optic ULTIMODE SP-16B împarte în mod egal semnalul optic în 16. Parametri constanţi de funcţionare în întreaga bandă (1260-1650 nm). Dimensiunea sa standard (115x140x18 mm) este potrivită pentru splitter-ului într-un RACK. Fiecare dintre cablurile optice single-mode are o lungime de 1.5 m şi este terminat într-un conector SC/UPC.
Splitter-ul ULTIMODE SP-16B este fabricat cu ajutorul tehnologiei planare, (Planar Wave Circuit - PLC). Avantajele acestei tehnologii sunt distribuţia optică echilibrată cu atenuări foarte mici şi stabilitatea parametrilor pe o plaja largă de temperaturi. Distribuţia către mai multe ieşiri este deasemeni posibilă.

Alte splitter-e ULTIMODE:
  • Splitter optic ULTIMODE SP-14M 1x4 L3604,
  • Splitter optic ULTIMODE SP-18B 1x8 L3608,
  • Splitter optic ULTIMODE SP-32B 1x32 L3632.
Splitter-ele optice sunt folosite în reţele optice pasive de distribuţie (PON). Domeniile principale sunt CATV şi FTTH ( Fiber To The Home).
Specificaţii:
NumeULTIMODE SP-16B
CodL3616
Bandă funcţionare [nm]1260 - 1650
TechnolgiePLC
Configuraţie1 x 16
Tip fibrăsingle-mode
ConectoriSC/UPC
Lungime fire [m]1.5
Atenuare (IL) [dB]14.3
Directivitate [dB]50
Riplu [dB]1.6
PDL [dB]0.3
Dimensiuni [mm]140 x 115 x 18
Temperatură funcţionare [oC]-40...80
Retras din ofertă
 
Splitter optic ULTIMODE SP-16B (PLC, 1:16, SC) - SOLDURI!
Cod: L3616
 
Regulamentul | Garanție | Reclamaţii | Download
| Cookies | Politica de confidentialitate Toate drepturile rezervate © 1996-2022 DIPOL sp.j.