COŞUL MEU
Coşul este gol

Transmisie pe fibră

SAT TV

Splitter optic TOS 08F 8 ieşiri, conectori FC/PC
Cod: A98898
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
405,62 Lei482,69 Lei0 %
Garanție 2 ani
Splitter optic: Opto-Spt2 BOX 2 ieşiri, conectori FC/PC
Splitterul optic TOS 08D
Splitter optic: Opto-Spt2 BOX 2 ieşiri, conectori FC/PC
Vedere din spate
Splitter optic: Opto-Spt2 BOX 2 ieşiri, conectori FC/PC
Accesoriile incluse
Splitterul optic TOS 08F A98898 cu 8 ieşiri FC împarte în opt căi semnalul furnizat de un LNB optic A9885 sau de un transmiţător optic A9880. Acest splitter poate fi utilizat şi în reţelele optice pasive (reţele PON).
Forma compactă permite o instalare uşoară în dulapuri/cutii de instalare. Conectorii FC/PC permit utilizarea directă a echipamentului fără a fi nevoie de dispozitive suplimentare (adaptoare).
Sunt disponibile splittere similare cu două A98892, trei A98893 şi 4 ieşiri A98894.
Pentru a comanda un patchcord făcut la comandă vă rugăm sa contactaţi un agent de vânzări.
Specificaţii
NumeSplitter optic 8 căi TOS 08F
CodA98898
Ieşiri
8
ConectoriFC/PC
Atenuare inserţie (1310 nm. 1550 nm)10.2 dB
C/R (tipic)25%
Dimensiuni151x115x20 mm
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
405,62 Lei482,69 Lei0 %
 
Splitter optic TOS 08F 8 ieşiri, conectori FC/PC
Cod: A98898
 
Regulamentul | Garanție | Reclamaţii | Download
| Cookies | Politica de confidentialitate Toate drepturile rezervate © 1996-2021 DIPOL sp.j.