COŞUL MEU
Coşul este gol

Patchord/pigtail FO

Color

Set 4 pigtail-uri fibră SC/UPC singlemode ULTIMODE PG-51S1 (1m, G.657A1, turcoaz, negru, portocaliu, roz)
Cod: L35511C
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
17,69 Lei21,05 Lei0 %
Garanție 2 ani
Setul conține 4 pigtail-uri fibră SC/UPC singlemode ULTIMODE cu lungime de 1m, G.657A1 iar culorile disponibile sunt turcoaz, negru, portocaliu, roz.
Pigtail fibră SC singlemode ULTIMODE PG-51S (1m, G.652.D, 9/125)
Set pigtail fibră SC/UPC singlemode ULTIMODE PG-51S1 (1m, G.657A1, turcoaz, negru, portocaliu, roz)
Pigtail fibră SC singlemode ULTIMODE PG-51S (1m, G.652.D, 9/125)
Conectorii optici SC/UPC
Caracteristici distinctive:
  • 4 pigtail-uri
  • Culori: turcoaz, negru, portocaliu, roz
  • Conector SC/UPC
  • O fibră single-mode (G.657 A1)
  • Lungime: 1 m
  • Atenuare mică
Seturile de pigtailuri colorate Ultimode permit organizarea clară a traseelor ​​de fibră optică. Culorile pot fi utilizate pentru identificarea rapidă a fibrelor în cutii mari de distribuție (nu trebui să utilizați un localizator vizual pentru a identifica rapid fibra care necesită intervenție) sau pentru a identifica o anumită fibră (de exemplu, din camera 1, camera 2 , etc.)
Setul include 4 pigtailuri PG-51S1 cu lungime de 1 metru și conector SC/UPC. Culori: turcoaz, negru, portocaliu, roz. Sunt 3 seturi diferite (12 culori în total): L35551B (alb, gri, maro, violet) și L35551A (roșu, verde, albastru, galben). Pigtailurile colorate permit simplificarea instalațiilor de fibră optică în cutii FTTH și ODF-uri în blocuri. Putem folosi câte 2 pigtailuri de aceeași culoare pentru cablul de două fibre ce vine de la fiecare apartament. Prin urmare, cablurile de la 12 apartamente pot fi terminate într-o singură cutie de distribuție. Pigtailurile colorate permit să identificați rapid fibra de la un anumit apartament.
Patchcordurile optice ULTIMODE se disting prin atenuările mici şi prin ferulele de cea mai bună calitate. Pentru fiecare patchcord sunt verificate valorile de atenuare, return loss şi suprafeţele ferulelor pentru a garanta conexiuni cu parametri cât mai buni.
Fibra singlemode în standardul G.657A1 are o rază de îndoire mai mică decât cea în standardul G.652D. Prin urmare, pigatail-urile și patch-urile cu astfel de fibre sunt mai bune pentru sistemele cu spațiu limitat (risc mai mic de deteriorare a fibrelor).
Specificaţii
Produs:Set pigtail fibră SC/UPC singlemode ULTIMODE PG-51S1 (1m, G.657A1)
Cod:L35551C
Bucați:4
Culori:turcoaz, negru, portocaliu, roz
Lungime:1 m
Tip fibră:1 x single-mode, 9/125
Standard FO:G.657 A1
Conector FO:SC/UPC
Atenuare [dB]:< 0.25
Pierdere prin reflexie [dB]:> 50
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
17,69 Lei21,05 Lei0 %
 
Set 4 pigtail-uri fibră SC/UPC singlemode ULTIMODE PG-51S1 (1m, G.657A1, turcoaz, negru, portocaliu, roz)
Cod: L35511C
George Popescu
Consiliere clienţi
COMPLETAŢI
BIBLIOTECA
Nou în bibliotecă
RECOMANDĂRI
 
Regulamentul | Garanție | Reclamaţii | Download
| Cookies | Politica de confidentialitate Toate drepturile rezervate © 1996-2023 DIPOL sp.j.