Transmitter CATV optic TERRA mo418 4F31 (1x6dBm, 1310nm)
Cod: R82526
Patchcordul singlemode ULTIMODE PC-513S este o prelungire de fibră optică cu lungimea de 1.5 metri ajută la conectarea echipamentelor optice (media convertoare, module SFP, etc.) între ele sau cu cutii terminale/ODFuri.
• conectori: 1x SC/APC - 1x SC/APC
• fibră single-mode (G.652.D)
• lungime: 1.5 m
• atenuare mică
• reflexie scazută
Cod: L3222
11,46 Lei
9,63 Lei net
Disponibil

Sursa DR-60-12 R82532 este dedicată amplificatoarelor şi modulatoarelor TV de la Terra (toate modulele şi sursele se montează în RACK cu ajutorul şinei DIN R82538).
Cod: R82532
213,20 Lei
179,16 Lei net
Disponibil

Cablul este folosit pentru a alimenta modulele Terra mt/at/ma cu tensiune de 12VDC (până la 4 în total).
• Cablul panglică 699.20 este folosit pentru a distribui puterea între panourile dispozitivelor TERRA
• Permite transmiterea de 12 VDC între 4 dispozitive
• Conceput pentru a conecta dispozitive cu o lățime de 36 mm
Cod: R82536
25,48 Lei
21,41 Lei net
Disponibil

Şină universală DIN pentru dulapuri RACK 19". Înălţime: 1U, culoare: alb.
Cod: R82538
148,58 Lei
124,86 Lei net
Disponibil

The 699.026 R82540 bridge is used for signal links between the outputs and inputs of adjacent modules (of at420 R82510, ma400 R82520 amplifiers and mt420 R82515 modulators). It has two F-male fast connectors.
Cod: R82540
23,04 Lei
19,36 Lei net
Disponibil

Cod: R82523
4431,43 Lei
3723,89 Lei net
Formular contact -

Splitterul optic Terra so414 împarte un semnal optic de la ieşirea unui transmitter optic în 4 semnale. Splitter-ul poate fi folosit în orice reţea PON (Passive Optical Networks).
Cod: R82527
853,77 Lei
717,45 Lei net
Disponibil

Componenta ZMC-1 R77210 este o șină EURO TH35 cu o lungime de 380 mm, care se retrage cu 100 mm în raport cu partea frontală a dulapului RACK. Placal este realizată din tabla de aluminiu dur (PA11) cu grosimea de 2 mm.
Cod: R77210
86,01 Lei
72,28 Lei net
Disponibil

Șină DIN ZMD-35 R77335 EURO TH35 cu lungimea de 430 mm încastrată cu 100 mm de partea din față a dulapului RACK. Este realizată din aluminiu dur PA11 cu grosimea de 2 mm. ZMD-35 poate fi încărcat cu dispozitive distribuite uniform, cu o greutate totală de 12 kg. Setul include patru șuruburi cu piuli...
Cod: R77335
86,01 Lei
72,28 Lei net
Disponibil

Nodul optic TERRA OD-005P R81760 (receiver optic FTTH) este o componentă a sistemelor CATV ce folosesc tehnologia fibrei optice. Tehnologia este caracterizată de atenuare mică, de interferențe mici și, cel mai important, aceastta permite transmiterea semnalului pe distanțe lungi. Semnalele TV și FM ...
• Dimensiuni mici
• Carcasa turnată asigură eficacitate prin ecranare, prevenind apariția unor eventuale interferențe între semnale
• Frecvență de ieșire RF cuprinsă între: 47-862 MHz
• ACG ce se bazează pe nivelul de ieșire optică
Cod: R81760
657,14 Lei
552,22 Lei net
Disponibil

Receptorul optic FTTH OD-012 H (conector optic SC/APC) este conceput pentru a converti semnalele optice în semnale electrice în banda 47-862/1006 MHz.
• Interfață: optică: SC/APC; Ieșire RF: F femelă
• Latime de banda de iesire: 47-862/1006 MHz
• AGC (control automat al câștigului) bazat pe microprocesor, bazat pe nivelul semnalului optic
• Carcasa deschisă oferă o eficiență ridicată de ecranare, împiedicând semnalele interferente să pătrundă în interiorul dispozitivului
• Dimensiuni compacte
Cod: R81520
1021,99 Lei
858,82 Lei net
Disponibil