Pigtail SC/UPC SM ULTIMODE PG-152-1 G.652.D, 1m

Cod: L34152
25,92 Lei
Preţ cu TVA Rabat Cant. Validitate
25,92 Lei 0 % de la 1 buc.
Disponibil
Pigtail ULTIMODE PG-152-1 este un cablu de fibră optică singlemode lung de 1 metru, terminat la un capăt cu un conector SC/UPC. Acesta este utilizat pentru a termina traseele cablurilor de fibră optică.
• Conector SC/UPC connector
• Lungime - 1 m
• Fibră singlemode G.652.D
• Manta LSZH
• Atenuare < 0.25 dB (Grade B)
• Reflection loss > 50 dB (Grade 2)

Garanție

Garanție 2 ani.

Suport tehnic

Detalii

Pigtail ULTIMODE PG-152-1 este un cablu de fibră optică singlemode lung de 1 metru, terminat la un capăt cu un conector SC/UPC. Acesta este utilizat pentru a termina traseele cablurilor de fibră optică.
Pigtails ULTIMODE sunt fabricate și testate în conformitate cu directivele Comisiei Electrotehnice Internaționale IEC 613000-3-34 și IEC 61300-3-6. Fiecare pigtail este însoțit de o etichetă corespunzătoare care confirmă conformitatea parametrilor (atenuarea de inserție și pierderea de reflexie) cu clasa definită de normel menționate mai sus. Fibră este în conformitate cu recomandarea ITU-T G.657 (11/2016) sau ITU-T G.652 (11/2016).
Attenuation grades for connectors according to IEC 61300-3-34
Grade Attenuation [dB]
A < 0,07 mean < 0,15 max.
B < 0,12 mean < 0,25 max.
C < 0,25 mean < 0,50 max.
D < 0,50 mean < 1,00 max.
Attenuation grades for connectors according to IEC 61300-3-34
Grade Attenuation [dB]
A < 0,07 mean < 0,15 max.
B < 0,12 mean < 0,25 max.
C < 0,25 mean < 0,50 max.
D < 0,50 mean < 1,00 max.
Pigtail easy strip - decaparea stratului de 900 μm este foarte ușoară. Doar tăiați stratul oriunde doriți, apoi glisați-l de pe fibră. LSZH Acoperire fără halogen (Low Smoke Zero Halogen).

  • Conector SC/UPC connector
  • Lungime - 1 m
  • Fibră singlemode G.652.D
  • Manta LSZH
  • Atenuare < 0.25 dB (Grade B)
  • Reflection loss > 50 dB (Grade 2)

Specificații

Tip produs Pigtail
tip Simplex
Tip fibră Singlemode
Conector tip A SC/UPC
Standard de fibre G.652D
Marcă ULTIMODE
Nume
Lungime m 1
Pierdere inserție (IL) Conector A dB < 0.25 (A)
dB > 50
Color yellow