Patchcord singlemode PC-5112 (1.5m, 2xSC-2xSC, duplex, G.657A2)

Cod: L34112
22,91 Lei
Preţ cu TVA Rabat Cant. Validitate
22,91 Lei 0 % de la 1 buc.
Disponibil
Patchcord-ul SC duplex singlemode ULTIMODE PC-5112 L34112 cu lungimea de 1.5 metri ajută la conectarea echipamentelor optice (media convertoare, module SFP, etc.) între ele sau cu cutii terminale/ODFuri.
• Conectori: 2x SC - 2x SC
• Fibră singlemode (G.657A2)
• Lungime: 1.5 m
• Atenuări mici

Garanție

Garanție 2 ani.

Suport tehnic

Detalii

Patchcord-ul SC duplex singlemode ULTIMODE PC-5112 L34112 cu lungimea de 1.5 metri ajută la conectarea echipamentelor optice (media convertoare, module SFP, etc.) între ele sau cu cutii terminale/ODFuri. Capetele fibrelor sunt terminate cu mufe SC duplex respectiv LC duplex.
Fibra G.657.A2 poate fi montată în casete înguste datorită atenuărilor mici chiar și în cazul curbării puternice a fibrei, alți parametri sunt chiar mai buni decât în cazul fibrei G.652D. Mulțumită acestor caracteristici (unghi de îndoire mai mic), pigtailurile și patchcordurile cu fibră G.657.A2 sunt mult mai fiabile în sisteme înghesuite.
Caracteristici distinctive:
  • Conectori: 2x SC - 2x SC
  • Fibră singlemode (G.657A2)
  • Lungime: 1.5 m
  • Atenuări mici

Specificații

Tip produs Patchcord
tip Duplex
Tip fibră Singlemode
Conector tip A SC/UPC
Tip conector B SC/UPC
Conectori SC/UPC – SC/UPC
Standard de fibre G.657A2
Marcă ULTIMODE
Nume PC-5112
Lungime m
Pierdere inserție (IL) Conector A dB < 0.25 (A1, A2)
Conector B dB < 0.25 (B1, B2)