COŞUL MEU
Coşul este gol

Patchord/pigtail FO

G.657A

Patchcord SC simplex singlemode ULTIMODE PC-511S2 (5m, G.657A1 , 9/125)
Cod: L32114
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
11,20 Lei13,33 Lei0 %
Garanție 2 ani
Patchcord-ul SC simplex singlemode ULTIMODE PC-511S2 L32114 cu lungimea de 5 metri ajută la conectarea echipamentelor optice (media convertoare, module SFP, etc.) între ele sau cu cutii terminale/ODFuri.
Patchcord SC simplex singlemode ULTIMODE PC-511S (1m, G.652.D, 9/125)
Patchcord-ul ULTIMODE PC-511S2
Patchcord SC simplex singlemode ULTIMODE PC-511S (1m, G.652.D, 9/125)
Patchcord-ul ULTIMODE PC-511S2
Caracteristici distinctive:
  • conectori: SC - SC
  • fibră single-mode (G.657A1)
  • lungime: 1 m
  • atenuare mică
Patchcord-ul SC simplex singlemode ULTIMODE PC-511S2 L32114 cu lungimea de 5 metri ajută la conectarea echipamentelor optice (media convertoare, module SFP, etc.) între ele sau cu cutii terminale/ODFuri. Conectorii SC sunt momentan cei mai populari pentru conexiunile de fibră optică pentru că sunt foarte uşor de conectat/deconectat. Forma lor dreptunghiulară permite amplasarea multor conectori pe o suprafaţă mică.
Specificaţii

Nume:Patchcord fibră SC - SC singlemode ULTIMODE PC-511S2
Cod:L32114
Lungime:5 m
Fibră:1 x single-mode, 9/125
Conectori:SC (A)SC (B)
Atenuare:< 0.25 dB
< 0.25  dB
Pierderi prin reflexie:
> 50 dB
> 50 dB

 

Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
11,20 Lei13,33 Lei0 %
 
Patchcord SC simplex singlemode ULTIMODE PC-511S2 (5m, G.657A1 , 9/125)
Cod: L32114
 
Regulamentul | Garanție | Reclamaţii | Download
| Cookies | Politica de confidentialitate Toate drepturile rezervate © 1996-2024 DIPOL sp.j.