COŞUL MEU
Coşul este gol

Patchord/pigtail FO

Color

Patchcord SC-LC simplex singlemode ULTIMODE PC-515S1 (1m, 2mm, G.657A1, albastru)
Cod: L32151B
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
11,13 Lei13,24 Lei0 %
Garanție 2 ani
Patchcord-ul SC simplex singlemode ULTIMODE PC-515S1 cu lungimea de 1 metru ajută la conectarea echipamentelor optice (media convertoare, module SFP, etc.) între ele sau cu cutii terminale/ODFuri
Patchcord fibră SC-LC singlemode ULTIMODE PC-515S (1m, G.652D, 9/125)
Patchcord SC-LC simplex singlemode ULTIMODE PC-515S1 (1m, 2mm, G.657A1, albastru)
Patchcord fibră SC-LC singlemode ULTIMODE PC-515S (1m, G.652D, 9/125)
Conectorii optici SC/PC
Caracteristici distinctive:
  • Conectori: 1x SC/PC - 1x SC/PC
  • Fibră singlemode (G.657A1)
  • Lungime: 1 m
  • Diametru: 2 mm
  • Atenuare mică
  • Culoare: albastru
Patchcord-ul SC simplex singlemode ULTIMODE PC-515S1 cu lungimea de 1 metru și diametrul de 2 mm ajută la conectarea echipamentelor optice (media convertoare, module SFP, etc.) între ele sau cu cutii terminale/ODFuri. Conectorii SC sunt momentan cei mai populari pentru conexiunile de fibră optică pentru că sunt foarte uşor de conectat/deconectat. Forma lor dreptunghiulară permite amplasarea multor conectori pe o suprafaţă mică.
Patchcord-ul este albastru. Acesta este disponibil atat pe verde L32151G cât și pe roșu L32151R. Patch-urile colorate permit aranjarea estetică a conexiunilor din fibră optică în dulapuri, cutii FTTH și ODF-uri.
Patchcordurile optice ULTIMODE se disting prin atenuările mici şi prin ferulele de cea mai bună calitate. Pentru fiecare patchcord sunt verificate valorile de atenuare, return loss şi suprafeţele ferulelor pentru a garanta conexiuni cu parametri cât mai buni.
Fibra singlemode standard G.657A1 are o rază de îndoire mai mică decât în standardul G.652D. Prin urmare, pigatail-urile și patch-urile cu astfel de fibre sunt mai bune pentru utilizarea în spații înguste (risc mai mic de deteriorare a fibrelor).
Specificaţii
Produs:Patchcord SC-LC simplex singlemode ULTIMODE PC-515S1 (1m, 2mm, G.657A1, albastru)
Cod:L32151B
Lungime:1 m
Tip fibră:1 x single-mode, 9/125
Conector FO:LC (A)SC (B)
Atenuare [dB]:< 0.25< 0.25 
Pierdere prin reflexie [dB]:> 50> 50
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
11,13 Lei13,24 Lei0 %
 
Patchcord SC-LC simplex singlemode ULTIMODE PC-515S1 (1m, 2mm, G.657A1, albastru)
Cod: L32151B
 
Regulamentul | Garanție | Reclamaţii | Download
| Cookies | Politica de confidentialitate Toate drepturile rezervate © 1996-2022 DIPOL sp.j.