COŞUL MEU
Coşul este gol

Patchord/pigtail FO

OM2

Patchcord optic 2xSCUPC duplex - 2xLC/UPC duplex (multimode OM2 50/125, 2mm, 5m)
Cod: L31155
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
28,18 Lei33,53 Lei0 %
Garanție 2 ani
ULTIMODE PC-015D este un patchcord duplex cu o lungime de 5 metri format din două fibre multimode, dispuse paralel, terminate la un capăt cu un conector SC dublu iar la celălalt cu un conector LC dublu.
Patchcord fibră 2XSC/UPC-2XLC/UPC duplex multimode ULTIMODE PC-015D (1,5m, OM2, 50/125)
Pachcordul multimode ULTIMODE PC-015D
Patchcord fibră 2XSC/UPC-2XLC/UPC duplex multimode ULTIMODE PC-015D (1,5m, OM2, 50/125)
Conectorii SC și LC
ULTIMODE PC-015D este un patchcord duplex cu o lungime de 5 metri format din două fibre multimode, dispuse paralel, terminate la un capăt cu un conector SC dublu iar la celălalt cu un conector LC dublu. Conectorii SC sunt momentan cel mai des utilizaţi pentru conexiunile de fibră optică pentru că sunt foarte uşor de conectat/deconectat, forma dreptunghiulară permite amplasarea multor conectori pe o suprafaţă mică. Conectori LC sunt versiuni miniaturale ale conectorilor SC (de dimensiunea mufelor RJ-45) şi datorită dimensiunilor mici sunt adesea folosiţi în modulele SFP.
Patchcordurile optice ULTIMODE sunt se disting prin atenuările mici şi prin ferule de cea mai bună calitate. Pentru fiecare patchcord sunt verificate valorile de atenuare, return loss şi suprafeţele ferulelor pentru a garanta conexiuni cu parametri cât mai buni.
Caracteristici distinctive:
  • cuple: 2xSC/UPC la 2xLC/UPC
  • două fibre multimode
  • lungime: 5 m
  • atenuare scăzută
Specificaţii
Nume: PC-015D
Cod:L31155
Lungime:5 m
Fibră2x multimode, 50/125
Conectori:SC (A1)SC (A2)LC (B1)LC (B2)
Atenuare [dB]:< 0.2< 0.2< 0.2< 0.2

 

Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
28,18 Lei33,53 Lei0 %
 
Patchcord optic 2xSCUPC duplex - 2xLC/UPC duplex (multimode OM2 50/125, 2mm, 5m)
Cod: L31155
 
Regulamentul | Garanție | Reclamaţii | Download
| Cookies | Politica de confidentialitate Toate drepturile rezervate © 1996-2024 DIPOL sp.j.