COŞUL MEU
Coşul este gol

Patchord/pigtail FO

OM2

Patchcord fibră SC/UPC-SC/UPC multimode ULTIMODE PC-019S (1.5m, OM2, 50/125)
Cod: L30119
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
10,98 Lei13,07 Lei0 %
Garanție 2 ani
ULTIMODE PC-019S L30119 este un patchcord multimode cu lungimea de 1.5 m şi conectori SC/UPC la ambele capete.
Patchcord fibră SC/UPC-SC/UPC multimode ULTIMODE PC-011S (1,5m, OM1, 62.5/125)
Patchcordul multimode SC/UPC-SC/UPC ULTIMODE PC-019S
Patchcord fibră SC/UPC-SC/UPC multimode ULTIMODE PC-011S (1,5m, OM1, 62.5/125)
Mufele SC/UPC
ULTIMODE PC-019S L30119 este un patchcord multimode cu lungimea de 1.5 m şi conectori SC la ambele capete. Conectorii SC sunt momentan cel mai des utilizaţi pentru conexiunile de fibră optică pentru că sunt foarte uşor de conectat/deconectat, forma dreptunghiulară permite amplasarea multor conectori pe o suprafaţă mică, şi pentru că sunt din plastic (mai puţin ferulă).
Patchcordurile optice ULTIMODE se disting prin atenuările mici şi prin ferulele de cea mai bună calitate. Pentru fiecare patchcord sunt verificate valorile de atenuare, return loss şi suprafeţele ferulelor pentru a garanta conexiuni cu parametri cât mai buni.
Fibra optică din patchcord este de tip multimode OM2 50/125 putând fi integrată fără probleme de compatibilitate în reţelele existente de fibră optică. Atenuarea medie este de aproximativ 3.5 dB/km la 850 nm şi de 1.5 dB/km pentru 1310 nm. Fibra optică este întărită cu fibre de kevlar şi acoperită cu PVC.
Elemente distinctive:
  • mufe: SC/UPC - SC/UPC
  • fibră optică multimode (50/125, OM2)
  • lungime: 1.5 m
  • atenuare mică
Specificaţii:
Nume:Patchcord SC/UPC-SC/UPC multimode OM2 ULTIMODE PC-019S
Cod:L30119
Lungime:1.5 m
Fibră:1x multimode. 50/125
Conectori:SC/UPC (A)SC/UPC (B)
Atenuare [dB]:< 0.25< 0.25

 

Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
10,98 Lei13,07 Lei0 %
 
Patchcord fibră SC/UPC-SC/UPC multimode ULTIMODE PC-019S (1.5m, OM2, 50/125)
Cod: L30119
George Popescu
Consiliere clienţi
COMPLETAŢI
BIBLIOTECA
Nou în bibliotecă
RECOMANDĂRI
 
Regulamentul | Garanție | Reclamaţii | Download
| Cookies | Politica de confidentialitate Toate drepturile rezervate © 1996-2022 DIPOL sp.j.