COŞUL MEU
Coşul este gol

Patchord/pigtail FO

Colorate

Patchcord fibră LC-LC ULTIMODE PC-555D1 singlemode (1m, G.657A1, rosu)
Cod: L34551R
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
21,08 Lei25,09 Lei0 %
Garanție 2 ani
Patchcord-ul SC singlemode ULTIMODE PC-555D1 cu lungimea de 1 metru ajută la conectarea echipamentelor optice (media convertoare, module SFP, etc.) între ele sau cu cutii terminale/ODFuri.
Patchcord LC-LC duplex singlemode ULTIMODE PC-555D (1.5 m, G.652D, 9/125)
Patchcord fibră LC-LC ULTIMODE PC-555D1 singlemode (1m, G.657A1, rosu)
Patchcord LC-LC duplex singlemode ULTIMODE PC-555D (1.5 m, G.652D, 9/125)
Conectorii optici LC/PC
Caracteristici distinctive:
  • Conectori: 2x LC/PC - 2 LC/PC
  • Fibră singlemode (G.657A1)
  • Lungime: 1 m
  • Atenuare mică
  • Culoare: roșu
Patchcord-ul SC singlemode ULTIMODE PC-555D1 cu lungimea de 1 metru și diametrul de 2 mm ajută la conectarea echipamentelor optice (media convertoare, module SFP, etc.) între ele sau cu cutii terminale/ODFuri. Conectorii LC sunt foarte uşor de conectat și pot fi montați dens in cutiile terminale .
Patchcord-ul este roșu. Acesta este disponibil atat pe verde L34551G cât și pe albastru L34551B. Patch-urile colorate permit implementarea estetică a conexiunilor din fibră optică în dulapuri, cutii și cadre de distribuție.
Patchcordurile optice ULTIMODE sunt se disting prin atenuările mici şi prin ferulele de cea mai bună calitate. Pentru fiecare patchcord sunt verificate valorile de atenuare, return loss şi suprafeţele ferulelor pentru a garanta conexiuni cu parametri cât mai buni.
Fibra single-mode ce utilizază standardul G.657A1 are o rază de îndoire mai mică decât în standardul G.652D. Prin urmare, pigatail-urile și patch-urile cu astfel de fibre sunt mai bune pentru sistemele cu spațiu limitat (risc mai mic de deteriorare a fibrelor).
Specificaţii
Produs:Patchcord fibră LC-LC ULTIMODE PC-555D1 singlemode (1m, G.657A1,rosu)
Cod:L34551R
Lungime:1 m
Tip fibră:1 x single-mode, 9/125
Conector FO:LC/PC (A1/A2)LC/PC (B1/B2)
Atenuare [dB]:< 0.25< 0.25 
Pierdere prin reflexie [dB]:>50> 50
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
21,08 Lei25,09 Lei0 %
 
Patchcord fibră LC-LC ULTIMODE PC-555D1 singlemode (1m, G.657A1, rosu)
Cod: L34551R
 
Regulamentul | Garanție | Reclamaţii | Download
| Cookies | Politica de confidentialitate Toate drepturile rezervate © 1996-2024 DIPOL sp.j.