COŞUL MEU
Coşul este gol

Patchord/pigtail FO

OM2

Patchcord fibră 2XLC/UPC-2XLC/UPC duplex multimode ULTIMODE PC-017D (OM2, 50/125, 3m)
Cod: L31173
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
23,18 Lei27,58 Lei0 %
Garanție 2 ani
ULTIMODE PC-017D este un patchcord format din două fibre multimode, dispuse paralel, cu o lungime de 3 metri, terminate fiecare cu un conector LC/UPC dublu.
Patchcord fibră LC-LC duplex multimode ULTIMODE PC-017D (1m, OM2, 50/125)
Patchcord-ul ULTIMODE PC-017D
Patchcord fibră LC-LC duplex multimode ULTIMODE PC-017D (1m, OM2, 50/125)
Mufele LC
ULTIMODE PC-017D este un patchcord format din două fibre multimode, dispuse paralel, cu o lungime de 3 metri, terminate fiecare cu un conector LC dublu. Datorită mecanismului de prindere rapid (cuplare push-pull cu click), a formei dreptunghiulare şi a dimensiunilor reduse, mufele LC sunt cele mai populare la conectarea modulelor SFP.
Fibra optică din patchcord este de tip multimode OM2 50/125 putând fi integrată fără probleme de compatibilitate în reţelele existente de fibră optică. Atenuarea medie este de aproximativ 3.5 dB/km la 850 nm şi de 1.5 dB/km pentru 1310 nm. Fibra optică este întărită cu fibre de kevlar şi acoperită cu PVC.
Caracteristici distinctive:
  • cuple: 2x LC/UPC to 2x LC/UPC
  • două fibre multimode
  • lungime: 3 m
  • atenuare mică
Specificaţii tehnice:
Nume:Patchcord 2XLC/UPC-2XLC/UPC duplex multimode ULTIMODE PC-017D
Cod:L31173
Lungime:3 m
Fibre:2x multimode (OM2 50/125)
Cuple:LC/UPC (A1)LC/UPC (A2)LC/UPC (B1)LC/UPC (B2)
Atenuare la inserţie [dB]:< 0.2< 0.2< 0.2< 0.2

 

Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
23,18 Lei27,58 Lei0 %
 
Patchcord fibră 2XLC/UPC-2XLC/UPC duplex multimode ULTIMODE PC-017D (OM2, 50/125, 3m)
Cod: L31173
 
Regulamentul | Garanție | Reclamaţii | Download
| Cookies | Politica de confidentialitate Toate drepturile rezervate © 1996-2024 DIPOL sp.j.