Panou frontal ULTIMODE P-24SC-DUPLEX (1U, 24 x spaţiu cuple SC duplex)

Cod: L5544
18,59 Lei
Preţ cu TVA Rabat Cant. Validitate
18,59 Lei 0 % de la 1 buc.
Disponibil
Panoul frontal ULTIMODE P-24SC-DUPLEX este destinat cutiilor de distribuţie optică 1U. Cutiile ULTIMODE sunt folosite în sisteme FTTX ca puncte de distribuţie şi/sau patch paneluri (cutii de distribuţie). Panelul este confecţionat din oţel vopsit negru în câmp electrostatic.

Garanție

Garanție 2 ani.

Suport tehnic

Detalii

Panoul frontal ULTIMODE P-24SC-DUPLEX este destinat cutiilor de distribuţie optică 1U. Cutiile ULTIMODE sunt folosite în sisteme FTTX ca puncte de distribuţie şi/sau patch paneluri (cutii de distribuţie). Panelul este confecţionat din oţel vopsit negru în câmp electrostatic.
Panelul frontal de 1U este completarea cutiei de distribuţie ULTIMODE MT-524 L5124.
Caracteristici distinctive:
  • Dimensiune: 1U
  • 24 spaţii pentru cuple SC
Adaptoare compatibile cu panelul ULTIMODE P-24FC:
  • Cuplă multimode ULTIMODE A-011D (2x SC - 2x SC) L4111
  • Cuplă single-mode ULTIMODE A-511D (2x SC - 2x SC) L4311
  • Cuplă single-mode ULTIMODE A-522D (2x SC/APC - 2x SC/APC) L4322
  • Cuplă single-mode ULTIMODE A-533D (2xFC - 2xFC) L4333
  • Cuplă single-mode ULTIMODE A-544D (2xFC/APC - 2xFC/APC) L4344

Specificații

Tip produs Panoul frontal
Producător ULTIMODE
Înălţime U 1
Culoare Negru
Tip port SC duplex
Nr. porturi pe panoul frontal buc. 24