Adaptorul Keystone pentru cuple optice SC poate găzdui o cuplă optică SC simplex, singlemode sau multimode într-un patch panel Keystone.
• pentru o cuplă SC simplex
• material: plastic
• culoare: alb
Cod: J2314
0,51 Lei
0,43 Lei net
Disponibil

Adaptorul de alimentare ML517 permite utilizatorului să alimenteze un DVR Hikvision, cu conector de alimentare cu 4 pini, cu o sursă compatibilă de alimentare cu conector de 2.1/5.5.
Cod: M1872
5,05 Lei
4,24 Lei net
Disponibil

Microfonul MP-6 / D este proiectat pentru a crea canale audio în diverse instalaţii. Dispozitivul dispune de două ieşiri - cea echilibrată permite transmiterea sunetului pe distanţe lungi prin cablu torsadat, ieşirea audio neechilibrată poate fi folosită cu cablu coaxial, pe distanţe mai scurte.
Cod: M1916
61,27 Lei
51,49 Lei net
Disponibil

Hikvision DS-2FP2020 este un microfon cu preamplificator incorporat destinat sistemelor de supraveghere. Caracteristica omnidirecțională și tehnologia de atenuare a zgomotului ambiental permit ascultarea spațiilor de până la 70 m² cu un sunet de cea mai bună calitate, clar și natural. Microfonul are...
Cod: M1918
147,14 Lei
123,65 Lei net
Disponibil

Patchcord BNC coaxial cu o lungime de 0,5 m cu mufe turnate. Conductorul central şi ecranarea sunt din cupru. Diametrul exterior al cablului este de 5 mm. Cablu este ideal pentru sisteme de supraveghere sau sisteme de prelucrare video cu conectori BNC.
• Pentru sisteme de supraveghere
• Lungime de 0.5 m
• Conductor interior şi ecranare din cupru
Cod: E0631
9,63 Lei
8,09 Lei net
Disponibil

Lungime cablu: 0.8 m. Acest cablu este recomandat pentru a fi folosit în sisteme CCTV. Oferă comoditate şi economiseşte timp.
Cod: E0632
9,29 Lei
7,81 Lei net
Disponibil

Cablu de conectare de 3 m pentru DVR-uri mobile, terminat cu mufe M12 tată și mamă.
• Lungime 3 m
• Conectori M12
Cod: E0643
55,76 Lei
46,86 Lei net
Disponibil

Cablu de conectare de 5 m pentru DVR-uri mobile, terminat cu mufe M12 tată și mamă.
• Lungime 5 m
• Conectori M12
Cod: E0645
57,63 Lei
48,43 Lei net
Disponibil

Cablu de conectare de 10 m pentru DVR-uri mobile, terminat cu mufe M12 tată și mamă.
• Lungime 10 m
• Conectori M12
Cod: E0647
80,98 Lei
68,05 Lei net
Disponibil