Modul optic SFP ULTIMODE-011M funcţionează cu fibre multi-mode de până la 550 m lungime, şi viteze de transmisie de până la 155 Mb/s. Distanţa maximă de transmisie depinde de tipul de fibră multi-mode. 500 m pentru fibre de dimensiune 50/128 sau 300 m pentru fibre de dimensiunea 62.5/128 um...
Cod: L1401
39,85 Lei
33,49 Lei net
Disponibil

Modulul optic SFP ULTIMODE-203M funcţionează cu fibre single-mode de până la 20 km, cu viteze de transmisie de până la 155 Mb/s. Modulele optice ULTIMODE sunt compatibile cu SFP (Small Form-factor Pluggable)...
• Comunicaţie bidirecţională pe 2 fibre single-mode,
• Viteză de transmisie de până la 155 Mb/s (IEEE 802.3z 1000Base-FX),
• Rază de transmisie de până la 20 km,
• Mufe optice: LC.
Cod: L1411
38,22 Lei
32,12 Lei net
Disponibil