ULTIMODE PC-019S L30119 este un patchcord multimode cu lungimea de 1.5 m şi conectori SC/UPC la ambele capete.
• mufe: SC/UPC - SC/UPC
• fibră optică multimode (50/125, OM2)
• lungime: 1.5 m
• atenuare mică
Cod: L30119
11,57 Lei
9,72 Lei net
Disponibil

Patchcord-ul 2XSC/UPC-2XSC/UPC duplex multimode ULTIMODE PC-019D L31119 cu lungimea de 1.5 m ajută la conectarea echipamentelor optice (media convertoare, module SFP, etc.) între ele sau cu cutii terminale/ODFuri. Conectorii SC sunt momentan cei mai populari pentru conexiunile de fibră optică pentru...
• Conectori: 2XSC/UPC - 2XSC/UPC
• Două fibre multimode
• Lungime: 1.5 m
• Atenuare mică
Cod: L31119
22,29 Lei
18,73 Lei net
Disponibil

ULTIMODE PC-019D este un patchcord cu o lungime de 3 metri format din două fibre multimode, dispuse paralel, terminate fiecare cu un conector SC/UPC dublu.
Cod: L31130
26,87 Lei
22,58 Lei net
Disponibil

ULTIMODE PC-019D este un patchcord duplex cu o lungime de 5 metri format din două fibre multimode, dispuse paralel, terminate fiecare cu conectori SC duplex. Conectorii SC sunt momentan cel mai des utilizaţi pentru conexiunile de fibră optică pentru că sunt foarte uşor de conectat/deconectat, forma ...
• Tip cablu: duplex
• 2xSC/UPC la 2xSC/UPC
• două fibre multimode
• lungime: 5 m
• Standard fibră: OM2
Cod: L31135
33,00 Lei
27,73 Lei net
Disponibil

ULTIMODE PC-015D este un patchcord duplex cu o lungime de 1,5 metri format din două fibre multimode, dispuse paralel, terminate la un capăt cu un conector SC/UPC dublu iar la un capăt cu un conector LC/UPC dublu. Conectorii SC/UPC sunt momentan cel mai des utilizaţi pentru conexiunile de fibră optic...
{{
• 2x SC/UPC la 2x LC/UPC
• două fibre multimode
• lungime: 1.5 m
• atenuare scăzută
}}
Cod: L3115
22,40 Lei
18,82 Lei net
Disponibil

ULTIMODE PC-015D este un patchcord duplex cu o lungime de 3 metri format din două fibre multimode, dispuse paralel, terminate la un capăt cu un conector SC dublu iar la un capăt cu un conector LC dublu.
Cod: L31153
27,29 Lei
22,93 Lei net
Disponibil

ULTIMODE PC-015D este un patchcord duplex cu o lungime de 5 metri format din două fibre multimode, dispuse paralel, terminate la un capăt cu un conector SC dublu iar la celălalt capăt cu un conector LC dublu.
• Tip cablu: duplex
• 2x SC/UPC la 2x LC/UPC
• două fibre multimode
• lungime: 5 m
• atenuare scăzută
Cod: L31155
33,53 Lei
28,18 Lei net
Disponibil

ULTIMODE PC-017D este un patchcord format din două fibre multimode, dispuse paralel, cu o lungime de 1 metru, terminate fiecare cu un conector LC dublu.
Cod: L3117
29,16 Lei
24,50 Lei net
Disponibil

ULTIMODE PC-017D este un patchcord format din două fibre multimode, dispuse paralel, cu o lungime de 3 metri, terminate fiecare cu un conector LC/UPC dublu.
Cod: L31173
27,58 Lei
23,18 Lei net
Disponibil

ULTIMODE PC-017D este un patchcord format din două fibre multimode, dispuse paralel, cu o lungime de 5 metri, terminate fiecare cu un conector LC\UPC duplex.
• cuple: 2x LC - 2x LC
• două fibre multimode
• lungime: 5 m
• atenuare mică
Cod: L31175
31,56 Lei
26,52 Lei net
Disponibil