Patchcord-ul single-mode ULTIMODE PC-513S este o prelungire de fibră optică cu lungimea de 1 metru ajută la conectarea echipamentelor optice (media convertoare, module SFP, etc.) între ele sau cu cutii terminale/ODFuri.
• Conectori: SC - FC
• Fibră single-mode (G.652.D)
• Lungime: 1 m
• Atenuare mică
Cod: L3213
11,04 Lei
9,28 Lei net
Disponibil

Patchcord-ul single-mode ULTIMODE PC-515S este o prelungire de fibră optică cu lungimea de 3 metri ajută la conectarea echipamentelor optice (media convertoare, module SFP, etc.) între ele sau cu cutii terminale/ODFuri.
Cod: L32153
12,50 Lei
10,50 Lei net
Disponibil

Patchcordul singlemode ULTIMODE PC-513S este o prelungire de fibră optică cu lungimea de 1.5 metri ajută la conectarea echipamentelor optice (media convertoare, module SFP, etc.) între ele sau cu cutii terminale/ODFuri.
• conectori: 1x SC/APC - 1x SC/APC
• fibră single-mode (G.652.D)
• lungime: 1.5 m
• atenuare mică
• reflexie scazută
Cod: L3222
11,46 Lei
9,63 Lei net
Disponibil

COMSAT L3235 este un cablu de fibră optică singlemode cu lungimea de 10 metri ajută la conectarea echipamentelor optice (media convertoare, module SFP, etc.) între ele sau cu cutii terminale/ODFuri.
Cod: L3235
102,77 Lei
86,36 Lei net
Disponibil

Patchcord-ul ULTIMODE PC-511D este format din două fibre singlemode de cablu optic, dispuse paralel, cu o lungime de 1 metru ajută la conectarea echipamentelor optice (media convertoare, module SFP, etc.) între ele sau cu cutii terminale/ODFuri.
Cod: L3411
20,92 Lei
17,58 Lei net
Disponibil

Pigtail ULTIMODE PG-152-1 este un cablu de fibră optică singlemode lung de 1 metru, terminat la un capăt cu un conector SC/UPC. Acesta este utilizat pentru a termina traseele cablurilor de fibră optică.
• Conector SC/UPC connector
• Lungime - 1 m
• Fibră singlemode G.652.D
• Manta LSZH
• Atenuare < 0.25 dB (Grade B)
• Reflection loss > 50 dB (Grade 2)
Cod: L34152
5,32 Lei
4,47 Lei net
Disponibil

Patchcord-ul ULTIMODE PC-522D este format din două fibre singlemode, dispuse paralel, cu o lungime de 1 metru ajută la conectarea echipamentelor optice (media convertoare, module SFP, etc.) între ele sau cu cutii terminale/ODFuri.
Cod: L3422
23,74 Lei
19,95 Lei net
Disponibil

Cod: L34252
5,09 Lei
4,28 Lei net
Disponibil

Patchcord-ul ULTIMODE PC-525D este format din două cabluri singlemode cu o lungime de 1.5 metri ajută la conectarea echipamentelor optice (media convertoare, module SFP, etc.) între ele sau cu cutii terminale/ODFuri. Conectorii LC pot fi pot fi pozitionati foarte aproape unul de celălalt pe panoul ...
Cod: L3426
22,71 Lei
19,08 Lei net
Disponibil

Pigtail ULTIMODE PG-352-1 este un cablu de fibră optică singlemode, lung de 1 metru terminat la un capăt cu un conector LC. Pigtailurile sunt folosite in capetele traseelor de fibra optica.
• conector LC/UPC,
• lungime - 1 m,
• G.652.D fibră singlemode,
• manta LSZH,
• atenuare < 0,25 dB (grad B),
• return loss > 50 dB (Grad 2)
Cod: L34352
5,04 Lei
4,23 Lei net
Disponibil