Cod: L10021
Media convertor ULTIMODE M-023M (multimode, 2 km)
Cod: L11025
Media convertor gigabit M-203G (SM, max. 20 km)
Cod: L11041
Media convertor M-403M (doua fibre SM, max. 40 km)
Cod: L1301
Media converter SFP ULTIMODE M-100G/SFP
104,99 Lei
88,23 Lei net
Cod: L1307
Media convertor SFP+ 10Gigabit ULTIMODE G-10G
Cod: L1311
Media converter TP-LINK MC220L (SFP, gigabit)
Cod: L1575
Sursă pt. media convertoare ULTIMODE (5VDC/1A)