Cupla SC-SC simplex multimode ULTIMODE A-011S L4011 permite conectarea a două fibre optice multimode terminate cu mufe SC. Adaptoarele se folosesc deobicei în cutii de distribuție FTTH sau ODF pentru a cupla patchcordurile în pigtailuri.
Cod: L4011
1,46 Lei
1,23 Lei net
Disponibil

Cupla LC duplex multimode ULTIMODE A-055D L4155 permite conectarea a două fibre optice multimode terminate cu mufe LC/UPC Acestea se folosesc de obicei în cutii de distribuție FTTH sau ODF pentru a cupla patchcordurile în pigtailuri.
• Pentru conectori LC/UPC (o pereche -duplex)
• Pentru fibre multimode
• Carcasă de plastic(ferulă ceramică)
Cod: L4155
6,46 Lei
5,43 Lei net
Disponibil

Cupla optică multimode ULTIMODE A-M111 permite conectarea a două fibre optice terminate cu conectori SC simplex.
• tip cuplă: simplex,
• conectori: SC - SC,
• atenuare: < 0,2 dB,
• ferule ceramice,
• utilizare: rețele multimode.
Cod: L43111
1,77 Lei
1,49 Lei net
Disponibil

Cupla optică multimode ULTIMODE A-M211 permite conectarea a două fibre optice terminate cu conectori SC duplex.
• tip cuplă: duplex,
• conectori: 2xSC - 2xSC,
• atenuare: < 0,2 dB,
• ferule ceramice,
• utilizare: rețele multimode.
Cod: L43211
4,14 Lei
3,48 Lei net
Disponibil

Cupla optică multimode ULTIMODE A-M233 permite conectarea a două fibre optice terminate cu conectori LC duplex.
• tip cuplă: duplex,
• conectori: 2xLC - 2xLC,
• atenuare: < 0,2 dB,
• ferule ceramice,
• utilizare: rețele multimode.
Cod: L43233
5,41 Lei
4,54 Lei net
Disponibil