COŞUL MEU
Coşul este gol

Module SFP

10 GbE

Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1270nm/1330nm, 20 km)
Cod: L1430
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
140,47 Lei167,16 Lei0 %
Garanție 2 ani
Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1270nm/1330nm, 20 km)
Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1270nm/1330nm, 20 km)
Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1270nm/1330nm, 20 km)
Elemente distinctive:
  • viteze de transfer de până la 10 Gbit/s,
  • Transmisie BiDi/WDM (pe o singură fibră),
  • pentru fibre singlemode,
  • Tx: 1270 nm, Rx: 1330 nm,
  • distanță de transmisie de 20 km,
  • conector optic LC.
Modulele SFP/SFP+ (Small Form-factor Pluggable) convertesc semnalul optic în semnal electric și viceversa. Modulul suportă viteze de transmisie de până la 10 Gbit/s printr-o singură fibră optică single mode (transmisie BiDi/WDM) pe distanțe de până la 20 km.
Modulul funcționează în pereche cu L1432 și are lungimile de undă de Tx și Rx schimbate între ele. Adică pentru a avea o conexiune optică funcțională va trebui să aveți un modul L1430 la un capăt și un L1432 la celălalt.
Specificaţii tehnice:
Nume

Ultimode 10Gbit/s BiDi (1270nm/1330nm)

CodL1430
TipSFP+

Standarde și protocoale 

 IEEE802.3ae

SFF-8431 Rev4.1

SFF-8472 Rev4.4

Tip fibră
SM
Conector opticLC/PC
Distanță transmisie

max. 20 km

Lungimi de undă Tx/Rx
1270 nm / 1330 nm
Temp. funcționare0oC...70oC
Alimentare3.3 VDC (din portul SFP)
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
140,47 Lei167,16 Lei0 %
 
Modul SFP+ Ultimode 10Gbit/s BiDi (single-mode, 1270nm/1330nm, 20 km)
Cod: L1430
George Popescu
Consiliere clienţi
COMPLETAŢI
BIBLIOTECA
Nou în bibliotecă
RECOMANDĂRI
 
Regulamentul | Garanție | Reclamaţii | Download
| Cookies | Politica de confidentialitate Toate drepturile rezervate © 1996-2023 DIPOL sp.j.