COŞUL MEU
Coşul este gol

Cutii distribuţie FTTH

Cutii FTTH abonat

Mini-ODF pentru şină DIN SIGNAL PS-m DIN 2xSC duplex
Cod: L5312
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
56,80 Lei67,59 Lei0 %
Garanție 2 ani
Mini-ODF pentru şină DIN SIGNAL PS-m DIN 2xSC duplex
Mini-ODF pentru şină DIN SIGNAL PS-m DIN 2xSC duplex
Mini-ODF pentru şină DIN SIGNAL PS-m DIN 2xSC duplex
Interiorul mini-ODF-ului pentru şină DIN SIGNAL PS-m DIN 2xSC duplex
Mini-ODF pentru şină DIN SIGNAL PS-m DIN 2xSC duplex
Accesoriile incluse
Mini-ODF PS-m DIN este proiectat în principal pentru mufarea cablurilor de fibră optică în locuri cu spațiu limitat. Datorită dimensiunilor sale mici și suportului de montare pe șină DIN (TS35), poate fi instalat în orice rack sau tablou electric. ODF-ul este un element ideal pentru terminarea cablurilor optice pe stâlpi la sisteme de supraveghere IP sau sisteme de monitorizare tensiune sau diverşi parametri în cabinete metalice.
Avantaje:
  • Fabricat din tablă de 1 mm
  • Montaj simplu și rapid pe șină DIN
  • Trei orificii pentru cabluri cu diametre de până la 10 mm
  • Vopsit gri
  • Suport suduri optice
  • Dimensiuni: 85x70x33 mm
ODF-ul are spaţiu pentru instalarea a 2 cuple optice SC duplex sau 2 LC quad. Aceasta înseamnă că este posibilă terminarea unui cablu având de la 2 până la 8 fibre, totuși se recomandă terminarea a max. 4 fibre.
Mini-ODF pentru şină DIN SIGNAL PS-m DIN 2xSC duplex
Mini-ODF pentru şină DIN SIGNAL PS-m DIN 2xSC duplex
Exemplu de utilizare a unui mini cadru de distribuție SIGNAL PS-m pentru a termina 4 fibre optice în conectori SC duplex. Utilizarea pigtailurilor colorate din setul L35511A permite menținerea unui nivel estetic ridicat și identificarea ușoară a fibrelor. Dimensiunea cadrului de distribuție permite rutarea în siguranță a fibrelor G.657A1/A2, ne depăşind raza minimă de îndoire a acestora. Panoul frontal conține 2 cuple optice SC/UPC duplex L4311.
Suportul DIN inclus poate fi montat pe partea laterală sau din spate, astfel încât este posibilă instalarea confortabilă a cadrului de distribuție în diferite tipuri de cutii de telecomunicații, dulapuri multimedia sau dulapuri electrice.
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
56,80 Lei67,59 Lei0 %
 
Mini-ODF pentru şină DIN SIGNAL PS-m DIN 2xSC duplex
Cod: L5312
 
Regulamentul | Garanție | Reclamaţii | Download
| Cookies | Politica de confidentialitate Toate drepturile rezervate © 1996-2022 DIPOL sp.j.