COŞUL MEU
Coşul este gol

Cuple

Singlemode - SM

Cuplă optică SC/APC simplex fără urechi prindere
Cod: L4224
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
1,09 Lei1,30 Lei0 %
Garanție 2 ani
Cuplă optică SC/APC simplex fără urechi prindere
Cuplă optică SC/APC simplex fără urechi prindere
Cuplă optică SC/APC simplex fără urechi prindere
Cuplă optică SC/APC simplex fără urechi prindere
Cuplă optică pentru fibre singlemode și cabluri de fibră optică terminate cu conectori SC/APC. Carcasa fără flanșe permite utilizarea adaptoarelor în produsele cu spațiu limitat pentru montarea acestui tip de elemente.
Caracteristici distinctive:
  • Material durabil
  • Carcasă fără flanșe, potrivită pentru utilizare în locuri cu spațiu limitat
  • Poate fi montată cu click
  • Cupla îndeplinește cerințele următoarelor standarde: IEC-61754-4, PN-EN186260:2000, ZN-05/TP S.A.-044
Tip produsCuplă fibră optică
UtilizareSingle-mode
TipSimplex
Tipmamă – mamă
Conector ASC/APC
Conector BSC/APC
AtenuaredB< 0.25
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
1,09 Lei1,30 Lei0 %
 
Cuplă optică SC/APC simplex fără urechi prindere
Cod: L4224
 
Regulamentul | Garanție | Reclamaţii | Download
| Cookies | Politica de confidentialitate Toate drepturile rezervate © 1996-2024 DIPOL sp.j.