COŞUL MEU
Coşul este gol

Cuple

Singlemode - SM

Cuplă FC/UPC-FC/UPC singlemode ULTIMODE A-533S
Cod: L4233
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
2,95 Lei3,51 Lei0 %
Garanție 2 ani
Cupla Single-mode ULTIMODE A-533S permite conectarea a două fibre optice terminate în mufe FC/UPC.
Cuplă FC/UPC-FC/UPC singlemode ULTIMODE A-533S
Cupla
Cuplă FC/UPC-FC/UPC singlemode ULTIMODE A-533S
Cupla fără capacele de protecţie
Cupla Single-mode ULTIMODE A-533S permite conectarea a două fibre optice terminate în mufe FC/UPC. Dimensiunea unei mufe FC simplex este la fel ca dimensiunea mufei standard SC simplex, astfel poate fi instalată în locul unei cuple SC. Cuplele se folosesc de obicei în combinaţie cu patchcord-uri şi pigtail-uri în concentratoare optice etc., cuplând patchcord-urile cu pigtail-urile sudate pe fibre optice.
Cuplele FC oferă conexiuni stabile datorită fixării mufelor prin înşurubare. Astfel chiar şi o smulgere mai puternică a cablului nu va decupla conectorul.
Elemente distinctive:
  • pentru mufe FC/UPC
  • pentru fibre single-mode
  • carcasă de plastic (ferulă ceramică)
Specificaţii:
Nume:ULTIMODE A-533S
Cod:L4233
Tip fibră:single-mode
Atenuare:< 0.2
Mufe:FCFC

 

Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
2,95 Lei3,51 Lei0 %
 
Cuplă FC/UPC-FC/UPC singlemode ULTIMODE A-533S
Cod: L4233
George Popescu
Consiliere clienţi
COMPLETAŢI
BIBLIOTECA
Nou în bibliotecă
RECOMANDĂRI
 
Regulamentul | Garanție | Reclamaţii | Download
| Cookies | Politica de confidentialitate Toate drepturile rezervate © 1996-2022 DIPOL sp.j.