COŞUL MEU
Coşul este gol

Cuple

Multimode - MM

Cuplă 2xSC/UPC-2xSC/UPC duplex multimode ULTIMODE A-011D
Cod: L4111
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
2,80 Lei3,33 Lei0 %
Garanție 2 ani
Înlocuitori
L43211Cuplă optică SC multimode OM3 duplex tucroaz ULTIMODE A-M211
Cupla multimode ULTIMODE A-011D conectează două perechi de mufe SC/UPC
.
Cuplă 2xSC/UPC-2xSC/UPC duplex multimode ULTIMODE A-011D
Cuplă SC duplex multimode ULTIMODE A-011D
Cuplă 2xSC/UPC-2xSC/UPC duplex multimode ULTIMODE A-011D
Vedere din partea opusă
Cupla SC duplex multimode ULTIMODE A-011D L4111 permite conectarea a două fibre optice multimode terminate cu mufe SC. Acestea se folosesc deobicei în cutii de distribuție FTTH sau ODF pentru a cupla patchcordurile în pigtailuri.
Mufele SC sunt în prezent cele mai răspândite elemente optice de cuplare, pentru că sunt foarte uşor de conectat/deconectat, forma dreptunghiulară permite amplasarea multor conectori pe o suprafaţă mică, şi pentru că sunt din plastic (mai puţin ferula).
Elemente distinctive:
  • pentru conectori SC/UPC-SC/UPC duplex
  • multimode
  • carcasă de plastic (ferulă ceramică)
Specificaţii:
Nume:Cuplă SC duplex ULTIMODE A-011D
Cod:L4111
Tip fibră:multimode
Atenuare:< 0.2 dB
Conectori:2 x SC2 x SC

 

Dimensiuni

Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
2,80 Lei3,33 Lei0 %
Înlocuitori
L43211Cuplă optică SC multimode OM3 duplex tucroaz ULTIMODE A-M211
 
Cuplă 2xSC/UPC-2xSC/UPC duplex multimode ULTIMODE A-011D
Cod: L4111
 
Regulamentul | Garanție | Reclamaţii | Download
| Cookies | Politica de confidentialitate Toate drepturile rezervate © 1996-2024 DIPOL sp.j.