Bobină de lansare 150 m SC/APC-SC/APC ULTIMODE FLC-150-SCA-SCA

Cod: L58510
459,49 Lei
Preţ cu TVA Rabat Cant. Validitate
459,49 Lei 0 % de la 1 buc.
Disponibil
Bobină de lansare cu conectori SC/APC -SC/APC concepută pentru efectuarea măsurătorilor reflectometrului în sistemele cu fibră optică. Vă permite să eliminați zona moartă a OTDR la începutul secțiunii de măsurare.
• Fibră G.652D monomod
• Lungime: 150 m
• Conectori: SC/APC – SC/APC
• Caz funcțional

Garanție

Garanție 2 ani.

Suport tehnic

Detalii

Lansați fibră concepută pentru efectuarea măsurătorilor reflectometrului în sistemele cu fibră optică. Vă permite să eliminați zona moartă a OTDR la începutul secțiunii de măsurare. De asemenea, permite măsurarea corectă a ultimului conector din calea optică.
Fibra singlemode în standard G.652D cu o lungime de 150 m permite măsurători cu durate scurte și medii ale impulsurilor. Fibra este terminată cu un conector SC/APC pe o parte și un conector SC/APC pe cealaltă, astfel încât poate fi utilizată fără adaptoare suplimentare cu OTDR-ul ULTIMODE OR-20-S3S5-iSMV L5830.
Fibra este închisă într-o carcasă funcțională, oferind confortul de utilizare și siguranța conectorilor în timpul depozitării și transportului. *Dimensiuni: 110 × 110 × 48 mm Designul permite înlocuirea rapidă și ușoară a conectorului în viitor.
Cablurile de conectare au o lungime de 1.5m.
Sunt disponibile și versiuni de model:

Specificații

Tip produs Bobină lansare
Fibră tip Singlemode
standard G.652D
Lungime m IPv4, IPv6, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, NTP, Multicast
1310 nm
1550 nm
Lungimea conectorului m
1 Conector SC/APC
2 Conectori SC/APC
Dimensiunea carcasei mm 110 × 110 × 48