COŞUL MEU
Coşul este gol

Aparate măsură

Bobine lansare

Bobină de lansare 150 m SC/APC-SC/APC ULTIMODE FLC-150-SCA-SCA
Cod: L58510
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
386,13 Lei459,49 Lei0 %
Garanție 2 ani
Bobină de lansare 150 m SC/APC-SC/APC ULTIMODE FLC-150-SCA-SCA
Bobină de lansare 150 m SC/APC-SC/APC ULTIMODE FLC-150-SCA-SCA
Lansați fibră concepută pentru efectuarea măsurătorilor reflectometrului în sistemele cu fibră optică. Vă permite să eliminați zona moartă a OTDR la începutul secțiunii de măsurare. De asemenea, permite măsurarea corectă a ultimului conector din calea optică.
Fibra singlemode în standard G.652D cu o lungime de 150 m permite măsurători cu durate scurte și medii ale impulsurilor. Fibra este terminată cu un conector SC/APC pe o parte și un conector SC/APC pe cealaltă, astfel încât poate fi utilizată fără adaptoare suplimentare cu OTDR-ul ULTIMODE OR-20-S3S5-iSMV L5830.
Fibra este închisă într-o carcasă funcțională, oferind confortul de utilizare și siguranța conectorilor în timpul depozitării și transportului. *Dimensiuni: 110 × 110 × 48 mm Designul permite înlocuirea rapidă și ușoară a conectorului în viitor.
Cablurile de conectare au o lungime de 1.5m.
Sunt disponibile și versiuni de model:
Specificaţii
Tip produsBobină de lansare fibre
FibretipSingle-mode
standardG.652D
lungimem150
Conector lungimem1.5
Conector 1SC/APC
Conector 2SC/APC
Carcasămm110 × 110 × 48
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
386,13 Lei459,49 Lei0 %
 
Bobină de lansare 150 m SC/APC-SC/APC ULTIMODE FLC-150-SCA-SCA
Cod: L58510
 
Regulamentul | Garanție | Reclamaţii | Download
| Cookies | Politica de confidentialitate Toate drepturile rezervate © 1996-2024 DIPOL sp.j.