Adaptor optic SM FC/UPC tată - SC/UPC mamă

Cod: L4404
75,60 Lei
Preţ cu TVA Rabat Cant. Validitate
75,60 Lei 0 % de la 1 buc.
Disponibil
Adaptorul optic FC/UPC – SC/UPC vă permite să rezolvați problema conectării patch-cordurilor cu conector SC/UPC la echipamente cu conector FC/UPC.
• Adaptor optic SM FC/UPC tată - SC/UPC mamă
• Atenuare 0,2 dB.

Garanție

Garanție 2 ani.

Suport tehnic

Detalii

Adaptorul optic FC/UPC – SC/UPC vă permite să rezolvați problema conectării patch-cordurilor cu conector SC/UPC la echipamente cu conector FC/UPC.

Specificații

Tip produs Fiber optic adapters
Marcă ULTIMODE
Utilizare Singlemode
tip Simplex
Plug – Socket
Conector tip A FC/UPC
Tip conector B SC/UPC
Pierdere dB < 0.2