COŞUL MEU
Coşul este gol

Transmisie pe fibră

SAT TV

Splitter optic TOS 04D 4 ieşiri, conectori FC/PC
Cod: A98894
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
270,21 Lei324,25 Lei0 %
Splitter optic: Opto-Spt2 BOX 2 ieşiri, conectori FC/PC
Echipamentul
Splitter optic: Opto-Spt2 BOX 2 ieşiri, conectori FC/PC
Accesoriile incluse
Splitterul TOS 04D împarte în patru căi semnalul furnizat de un LNB cu ieşire optică A9885 sau de un transmiţător optic A9880. Acest splitter optic poate fi utilizat şi în reţelele optice pasive (reţele PON).
Forma compactă permite o instalare uşoară în dulapuri/cutii de instalare. Conectorii FC/PC permit utilizarea directă a echipamentului fără a fi nevoie de dispozitive suplimentare (adaptoare).
Sunt disponibile splittere similare cu două (A98892) şi trei (A98893) ieşiri.
Pentru a comanda orice patchcord cu conectori la alegere. Vă rugăm contactaţi-ne.
Specificaţii tehnice:
NumeTOS 04D
CodA98894
Ieşiri
4
ConectoriFC/PC
Atenuare inserţie (1310 nm. 1550 nm)7.0 dB
C/R (tipic)25%
Dimensiuni151x115x20 mm
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
270,21 Lei324,25 Lei0 %
 
Splitter optic TOS 04D 4 ieşiri, conectori FC/PC
Cod: A98894
George Popescu
Consiliere clienţi
COMPLETAŢI
BIBLIOTECA
Nou în bibliotecă
RECOMANDĂRI
 
Regulamentul | Reclamaţii | Download | Cookies | SitemapToate drepturile rezervate © 1996-2016 DIPOL sp.j.