COŞUL MEU
Coşul este gol

Patchord/pigtail FO

OM2

Pigtail fibră LC multimode ULTIMODE PG-25S (1m, OM2, 50/125)
Cod: L3525
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
6,98 Lei8,31 Lei0 %
Garanţie - 24 de luni
ULTIMODE PG-25S este un pigtail multimode cu o lungime de 1 metru, terminat la un capăt cu conector LC..
Pigtail fibră LC multimode ULTIMODE PG-25S (1m, OM2, 50/125)
Pigtail fibră LC multimode ULTIMODE PG-25S (1m, OM2, 50/125)
Pigtail fibră LC multimode ULTIMODE PG-25S (1m, OM2, 50/125)
Mufa LC
Caracteristici distinctive:
  • conector LC
  • o singură fibră multimode (50/125, OM2)
  • lungime: 1.5 m
  • tampon de 900 um
  • atenuare mică
ULTIMODE PG-25S este un pigtail multimode cu o lungime de 1 metru, terminată la un capăt cu conector LC. Aceasta se sudează de obicei cu fibre în casete terminale şi ODFuri. Conectorii LC sunt versiuni miniaturale ale conectorilor SC (de dimensiunea mufelor RJ-45) şi datorită dimensiunilor mici sunt adesea folosiţi în modulele SFP.
Patchcordurile optice ULTIMODE sunt se disting prin atenuările mici şi prin ferulele de cea mai bună calitate. Pentru fiecare patchcord sunt verificate valorile de atenuare, return loss şi suprafeţele ferulelor pentru a garanta conexiuni cu parametri cât mai buni.
Fibra optică utilizată este de tip OM2, 50/125 um. Este aşadar compatibilă cu joncţiuni de fibră multimode 50/125 um. Atenuarea medie este de 3.5 dB/km la 850 nm şi 1.5 dB/km la 1310 nm. Fibra este acoperită de un tampon de 900 um.
Specificaţii:
Nume:Pigtail fibră LC multimode ULTIMODE PG-25S (1m, OM2, 50/125)
Cod:L3525
Lungime:1.5 m
Fibră:1x multimode, 50/125
Conectori:LC
Atenuare la inserţie [dB]< 0.25

 

Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
6,98 Lei8,31 Lei0 %
 
Pigtail fibră LC multimode ULTIMODE PG-25S (1m, OM2, 50/125)
Cod: L3525
 
Regulamentul | Reclamaţii | Download | CookiesToate drepturile rezervate © 1996-2017 DIPOL sp.j.