COŞUL MEU
Coşul este gol

Patchord/pigtail FO

Singlemode - SM

Pigtail fibră FC singlemode ULTIMODE PG-54S (1m, G.652.D, 9/125)
Cod: L3554
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
7,70 Lei9,24 Lei0 %
ULTIMODE PG-52S este un pigtail singlemode cu o lungime de 1 metru, terminată la un capăt cu conector FC. Aceasta se sudează deobicei cu fibre în casete terminale şi ODFuri.
Pigtail fibră FC singlemode ULTIMODE PG-54S (1m, G.652.D, 9/125)
Pigtail-ul ULTIMODE PG-54S
Pigtail fibră FC singlemode ULTIMODE PG-54S (1m, G.652.D, 9/125)
Mufa FC
Caracteristici distinctive:
  • conector: FC
  • fibră optică: single-mode (G.652.D)
  • lungime: 1 m
  • atenuare mică
ULTIMODE PG-52S este un pigtail singlemode cu o lungime de 1 metru, terminată la un capăt cu conector FC.
Fibra optică singlemode LWP (Low Water Peak) utilizată în aceste patchcord-uri respectă standardul ITU-T G.652.D putând fi integrată fără probleme de compatibilitate în reţelele existente de fibră optică. Atenuarea medie este de aproximativ 0.4 dB/km la 1310 nm şi de 0.25 dB/km pentru 1550 nm. Fibra optică este întărită cu fibre de kevlar şi acoperită cu PVC.
Fibrele optice singlemode conforme cu standardul ITU-T G.652D sunt printre cele mai bune de pe piaţă. Înainte de introducerea recomandărilor G.652D fibrele puteau fi folosite doar într-o singură lungime de undă. Acum, fibrele cu tehnlolgie LWP (Low Water Peak) pot fi folosite în oricare bandă de la 1280 nm - 1650 nm.
Specificaţii tehnice:
Nume:Pigtail FC singlemode ULTIMODE PG-54S
Cod:L3554
Lungime:1 m
Fibră:1 x single-mode, 9/125
Cuplă:FC
Atenuare la inserţie:< 0.25 dB
Pierderi pe retur:> 50 dB
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
7,70 Lei9,24 Lei0 %
 
Pigtail fibră FC singlemode ULTIMODE PG-54S (1m, G.652.D, 9/125)
Cod: L3554
 
Regulamentul | Reclamaţii | Download | Cookies | SitemapToate drepturile rezervate © 1996-2016 DIPOL sp.j.