COŞUL MEU
Coşul este gol

Patchord/pigtail FO

Multimode - MM

Patchcord SC-SC multimode ULTIMODE PC-019S (1,5m, 50/125)
Cod: L30119
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
8,84 Lei10,61 Lei0 %
Patch cord-ul ULTIMODE PC-019S este făcut din fibră optică multimodală tip OM2 50/125 (lungime 1.5 m) terminată cu conectori SC.
Patchcord fibra multimode: ULTIMODE PC-011S<br /> (1m, SC - SC, 62.5/125)
Patch cord-ul
Patchcord fibra multimode: ULTIMODE PC-011S<br /> (1m, SC - SC, 62.5/125)
Conectorii SC
Elemente distinctive:
  • conectori: 1x SC - 1x SC
  • fibră multimodală (50/125, OM2)
  • lungime: 1.5 m
  • atenuare mică (low loss)
Patch cord-ul ULTIMODE PC-019S este făcut din fibră optică multimodală tip OM2 50/125 (lungime 1.5 m) terminată cu conectori SC. Mufele SC sunt în prezent cele mai populare elemente optice de cuplare, pentru că sunt foarte uşor de conectat/deconectat, forma dreptunghiulară permite amplasarea multor conectori pe o suprafaţă mică, şi pentru că sunt din plastic (mai puţin ferula).


Patchcord-urile ULTIMODE sunt caracterizate de o atenuare mică. Se folosesc ferule de cea mai bună calitate. Fiecare patchcord este verificat cu atenţie (se inspectează suprafeţele fibrelor şi parametrii de transmisie - atenuarea şi pierderile prin reflexie).
Fibra optică folosită pentru acest patch cord este tip OM2, 50/125 um. Atenuarea acestei fibre este de 3.5 dB/km la 850 nm si de 1.5 dB/km la 1310 nm. Sub manşonul de PVC parch cord-ul este fortificat cu fibre de kevlar.
Specificaţii:
Nume:ULTIMODE PC-019S
Cod:L30119
Lungime:1.5 m
Fibră:1x multimode. 50/125
Conectori:SC (A)SC (B)
Atenuare [dB]:< 0.25< 0.25

 

Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
8,84 Lei10,61 Lei0 %
 
Patchcord SC-SC multimode ULTIMODE PC-019S (1,5m, 50/125)
Cod: L30119
 
Regulamentul | Reclamaţii | Download | Cookies | SitemapToate drepturile rezervate © 1996-2016 DIPOL sp.j.