COŞUL MEU
Coşul este gol

Patchord/pigtail FO

Singlemode - SM

Patchcord LC-LC duplex singlemode ULTIMODE PC-555D (1.5 m, G.652D, 9/125)
Cod: L3455
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
26,88 Lei31,99 Lei0 %
Patchcord LC-LC ULTIMODE PC-555D este alcătuit din două cabluri single-mode de câte 1,5 m fiecare ajută la conectarea echipamentelor optice (media convertoare, module SFP, etc.) între ele sau cu cutii terminale/ODFuri.
Patchcord LC-LC duplex singlemode ULTIMODE PC-555D (1.5 m, G.652D, 9/125)
Patchcordul ULTIMODE PC-555D
Patchcord LC-LC duplex singlemode ULTIMODE PC-555D (1.5 m, G.652D, 9/125)
Conectorii LC
Caracteristici distinctive:
  • conectori: 2x LC - 2x LC
  • două fibre singlemode (G.652.D)
  • lungime: 1.5 m
  • atenuare mică
Conectorii LC sunt uşor de instalat şi oferă posibilitatea congestionării multor porturi în spaţiu mic.
Cablurile ULTIMODE sunt caracterizate de atenuare si reflexie scazute, folosinnd ferule de cea mai bună calitate. Fiecare cablu trece print-un proces riguros de testare a calităţii (inspecţie exterioară şi măsurarători privind parametrii de lucru - atenuare şi reflexii)
Fibra optică singlemode LWP (Low Water Peak) utilizată în aceste patchcord-uri respectă standardul ITU-T G.652.D putând fi integrată fără probleme de compatibilitate în reţelele existente de fibră optică. Atenuarea medie este de aproximativ 0.4 dB/km la 1310 nm şi de 0.25 dB/km pentru 1550 nm. Fibra optică este întărită cu fibre de kevlar şi acoperită cu PVC.
Fibrele optice singlemode conforme cu standardul ITU-T G.652D sunt printre cele mai bune de pe piaţă. Înainte de introducerea recomandărilor G.652D fibrele puteau fi folosite doar într-o singură lungime de undă. Acum, fibrele cu tehnlolgie LWP (Low Water Peak) pot fi folosite în oricare bandă de la 1280 nm - 1650 nm.
Specificaţii tehnice:
Nume Patchcord LC-LC duplex singlemode ULTIMODE PC-555D
CodL3455
Lungime1.5 m
Fibre2x single-mode, 9/125
ConectoriLC (A1)LC (A2)LC (B1)LC (B2)
Atenuare [dB]:< 0.25< 0.25< 0.25< 0.25
Pierdere prin reflexie [dB]:> 50> 50> 50> 50

 

Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
26,88 Lei31,99 Lei0 %
 
Patchcord LC-LC duplex singlemode ULTIMODE PC-555D (1.5 m, G.652D, 9/125)
Cod: L3455
George Popescu
Consiliere clienţi
COMPLETAŢI
BIBLIOTECA
Nou în bibliotecă
RECOMANDĂRI
 
Regulamentul | Reclamaţii | Download | Cookies | SitemapToate drepturile rezervate © 1996-2017 DIPOL sp.j.