COŞUL MEU
Coşul este gol

Patchord/pigtail FO

Singlemode - SM

Patchcord LC/APC duplex single-mode PC-566D2 (3m, G.657A2)
Cod: L34662_3
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
32,04 Lei38,45 Lei0 %
Patch Cord-ul ULTIMODEPC-566D2 este format din două secţiuni paralele de cablu de fibra optica single-mode cu o lungime de 3 metri, terminate cu conectori LC / APC, la ambele capete (în perechi - duplex).
Patchcord LC/APC duplex singlemode: ULTIMODE PC-566D<br /> (9/125)
Patchcord-ul
Patchcord LC/APC duplex singlemode: ULTIMODE PC-566D<br /> (9/125)
Conectorii
Caracteristici distinctive:
  • două fibre single-mode (G.657.A2)
  • llungime: 3 m
  • atenuare mică (low loss)
Patch Cord-ul ULTIMODE PC-566D2 este format din două secţiuni paralele de cablu de fibra optica single-mode cu o lungime de 3 metri, terminate cu conectori LC / APC, la ambele capete (în perechi - duplex) .Conectorii LC sunt foarte uşor de instalat şi dau posibilitatea folosiirii unor echipamente cu densitate de porturi optice ridicată.
ULTIMODE patch cords are characterized by low attenuation and back reflection (reflectance). They use highest quality ferrules. Each patchcord passes individual quality control (inspection of surfaces and measurement of transmission parameters - insertion and return loss).
Fibrele singlemode standard ITU-T G.657.A2 sunt în prezent cele mai populare fibre monomodale, fiind defapt o versiune îmbunătăţită a fibrei G.652.D. Fibra poate fii în curbată în raze mult mai mici datorită atenuării scăzute în astfel de condiţii, chiar şi ceilalţi parametri sunt un pic mai buni (atenuare <= 0.35 dB/km la 1310 nm şi <= 0.2 dB/km la 1550 nm). Particularitatea acestei fibre este atenuarea mică la curbare - la 1550 nm, 10 spire cu raza de 15 mm atenuarea este <0.03 dB şi la o spiră cu raza de 7.5 mm atenuarea este <0.5 dB.
Specificaţii tehnice:
Nume:ULTIMODE PC-566D2
Cod:L34662_3
Lungime:3 m
Fibră:2x single-mode, 9/125
Conectori:LC/APC (A1)LC/APC (A2)LC/APC (B1)LC/APC (B2)
Atenuare la inserţie[dB]:< 0.25< 0.25< 0.25< 0.25

Atenuare la retur [dB]:

> 50> 50> 50> 50

 

Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
32,04 Lei38,45 Lei0 %
 
Patchcord LC/APC duplex single-mode PC-566D2 (3m, G.657A2)
Cod: L34662_3
 
Regulamentul | Reclamaţii | Download | Cookies | SitemapToate drepturile rezervate © 1996-2016 DIPOL sp.j.