COŞUL MEU
Coşul este gol

Patchord/pigtail FO

Multimode - MM

Patchcord fibră SC-SC duplex multimode ULTIMODE PC-019D (1.5m, OM2, 50/125)
Cod: L31119
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
18,22 Lei21,68 Lei0 %
ULTIMODE PC-019D este un patchcord cu o lungime de 1.5 metri format din două fibre multimode, dispuse paralel, terminate fiecare cu un conector SC dublu.
Patchcord SC duplex multimode ULTIMODE PC-011D (1m, 62.5/125)
Patchcord-ul multimode ULTIMODE PC-019D
Patchcord SC duplex multimode ULTIMODE PC-011D (1m, 62.5/125)
Mufele SC
Caracteristici distinctive:
  • conectori: SC - SC
  • două fibre multimode
  • lungime: 1.5 m
  • atenuare mică
ULTIMODE PC-019D este un patchcord cu o lungime de 1.5 metri format din două fibre multimode, dispuse paralel, terminate fiecare cu un conector SC dublu. Conectorii SC sunt momentan cel mai des utilizaţi pentru conexiunile de fibră optică pentru că sunt foarte uşor de conectat/deconectat, forma dreptunghiulară permite amplasarea multor conectori pe o suprafaţă mică, şi pentru că sunt din plastic (mai puţin ferulă).
Patchcordurile optice ULTIMODE sunt se disting prin atenuările mici şi prin ferulele de cea mai bună calitate. Pentru fiecare patchcord sunt verificate valorile de atenuare, return loss şi suprafeţele ferulelor pentru a garanta conexiuni cu parametri cât mai buni.
Fibra optică din patchcord este de tip multimode OM2 50/125 putând fi integrată fără probleme de compatibilitate în reţelele existente de fibră optică. Atenuarea medie este de aproximativ 3.5 dB/km la 850 nm şi de 1.5 dB/km pentru 1310 nm. Fibra optică este întărită cu fibre de kevlar şi acoperită cu PVC.
Specificaţii tehnice:
Nume:Patchcord SC-SC duplex multimode OM2 ULTIMODE PC-019D
Cod:L31119
Lungime:1.5 m
Fibre:2 x multimode (OM2 50/125)
Cuple:SC (A1)SC (A2)SC (B1)SC (B2)
Atenuare la inserţie:< 0.25 dB
< 0.25 dB
< 0.25 dB
< 0.25 dB
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
18,22 Lei21,68 Lei0 %
 
Patchcord fibră SC-SC duplex multimode ULTIMODE PC-019D (1.5m, OM2, 50/125)
Cod: L31119
 
Regulamentul | Reclamaţii | Download | Cookies | SitemapToate drepturile rezervate © 1996-2017 DIPOL sp.j.