COŞUL MEU
Coşul este gol

Cabluri

de exterior

Patchcord fibră optică (la comandă)
Cod: L7370
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
0 %
Patchcord-uri se fac la comandă - clientul decide lungimea şi tipul fibrei,
precum şi tipul şi numărul de conectori.


Patchcord fibră optică (la comandă)
Patchcord-ul de 70 de metri
Patchcord fibră optică (la comandă)
Conectorii LC (exemplu de patch cord)
Patchcord fibră optică (la comandă)
Patchcord fibră optică (la comandă)
Patchcord fibră optică (la comandă)
Cablu pentru traseu subteran terminat cu conectori
Patchcord fibră optică (la comandă)
Patchcord fibră optică (la comandă)
Patchcord fibră optică (la comandă)
Un patchcord multimode, la capetele căruia au fost instalaţi conectori diferiţi
Patchcord fibră optică (la comandă)
Patchcord fibră optică (la comandă)
Patchcord fibră optică (la comandă)
Un pathcord de cablu universal cu cu fibre de lungimi diferite, terminate cu conectori SC
Patchcord fibră optică (la comandă)
Opţional - protecţii pentru conectori
Opţiuni patch cord:
  • fibră optică pentru interior
  • fibră optică pentru exterior
După tipuri de fibră:
  • simplex SX (diametru exterior 1.8 mm sau 2.8 mm),
  • duplex DX (iametru exterior 1.8 mm - mini duplex, sau 2.8 mm),
  • duplex plat DF (2.8 mm),
  • orice altă fibră cu diametru sau număr de canale.
Tip fibră
Fibre singlemode sau multimode
Fibre optice singlemode:
  • G.652D 9/125,
  • G.655 9/125,
  • G.657A 9/125,
  • G.657B 9/125,
  • G.657C (CC) 9/125.
Fibră optică multimode:
  • OM1 62,5/125,
  • OM2 50/125,
  • OM3 50/125,
  • OM3 CC 50/125,
  • OM4 50/125,
  • OM4 CC 50/125.
Conectori
Pentru fibre singlemode:
  • ST/UPC,
  • SC/UPC,
  • SC/APC 8,
  • FC/UPC,
  • FC/APC 8,
  • LC/UPC,
  • LC/APC 8,
  • E2000/UPC,
  • E2000/APC,
  • MU/UPC,
  • MU/APC,
  • DIN/UPC,
  • DIN/APC 8,
  • MTRJ.
Pentru fibre multimode:
  • ST/PC
  • SC/PC
  • FC/PC
  • LC/PC
  • E2000/PC
  • MTRJ
  • MU
  • DIN
Toate cablurile respectă cele mai înalte standarde şi sunt perfect adaptate celor mai grele condiţii. Manşonul cablului este făcut din poli-olefin (LSZH) care nu conţine halogeni şi nu se aprinde. Cablurile de exterior sunt rezistente la apă şi ultraviolete. Procesul de producţie atent urmărit nu permite erori ale cablului.
Utilizare:
  • Legături optice de exterior,
  • Conexiuni de interior-exterior între clădiri,
  • Reţele de campus universitar,
  • Reţele de distribuţie,
  • Conexiuni terminale.
Opţiuni de mufare:
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
0 %
 
Patchcord fibră optică (la comandă)
Cod: L7370
 
Regulamentul | Reclamaţii | Download | Cookies | SitemapToate drepturile rezervate © 1996-2016 DIPOL sp.j.