COŞUL MEU
Coşul este gol

Produse ce nu se mai află în oferta curentă

Patchcord FC-FC multimode ULTIMODE PC-039S (1,5m, 50/125)
Cod: L30339
Retras din ofertă
Patch cord-ul ULTIMODE PC-039S este făcut din fibră optică multimodală tip OM2 50/125 (lungime 1.5 m) terminată cu conectori FC.
Patchcord FC-FC multimode ULTIMODE PC-033S (1m, 62.5/125)
Patch cord-ul
Patchcord FC-FC multimode ULTIMODE PC-033S (1m, 62.5/125)
Conectorii FC
Elemente distinctive:
  • conectori: 1x FC - 1x FC
  • fibră multimodală (50/125, OM2)
  • lungime: 1.5 m
  • atenuare mică (low loss)
Patch cord-ul ULTIMODE PC-039S este făcut din fibră optică multimodală tip OM2 50/125 (lungime 1.5 m) terminată cu conectori FC.
Datorită manşonului exterior metalic, mufa FC oferă o conexiune fiabilă şi stabilă. Chiar fiind supus unui şoc mecanic puternic, conectorul nu se va desprinde din echipament.
Patchcord-urile ULTIMODE sunt caracterizate de o atenuare mică. Se folosesc ferule de cea mai bună calitate. Fiecare patchcord este verificat cu atenţie (se inspectează suprafeţele fibrelor şi parametrii de transmisie - atenuarea şi pierderile prin reflexie).
Fibra optică folosită pentru acest patch cord este tip OM2, 50/125 um. Atenuarea acestei fibre este de 3.5 dB/km la 850 nm si de 1.5 dB/km la 1310 nm. Sub manşonul de PVC parch cord-ul este fortificat cu fibre de kevlar.
Specificaţii:
Nume:ULTIMODE PC-039S
Cod:L30339
Lungime:1.5 m
Fibră:1x multimode. 50/125
Conectori:FC (A)FC (B)
Atenuare [dB]:< 0.25< 0.25

 

Retras din ofertă
 
Patchcord FC-FC multimode ULTIMODE PC-039S (1,5m, 50/125)
Cod: L30339
 
Regulamentul | Reclamaţii | Download | Cookies | SitemapToate drepturile rezervate © 1996-2016 DIPOL sp.j.