COŞUL MEU
Coşul este gol

Cuple

Singlemode - SM

Cuplă singlemode duplex ULTIMODE A-544D (2xFC/APC - 2xFC/APC)
Cod: L4344
Retras din ofertă
ULTIMODE A-544S2 este folosit pentru a conecta pigtail-uri sau patchcord-uri terminate cu conectori FC/APC..
Cuplă singlemode duplex ULTIMODE A-544D (2xFC/APC - 2xFC/APC)
Vizualizarea cuplei ULTIMODE A-544D
Cuplă singlemode duplex ULTIMODE A-544D (2xFC/APC - 2xFC/APC)
Alta vedere a cuplei
Caracteristici distinctive:
  • pentru conectori 2xFC/APC şi 2xFC/APC
  • pentru fibre single-mode
  • carcasă de plastic (ferulă ceramică)
Cupla single-mode ULTIMODE A-544D este utilizată pentru a conecta două perechi de pigatil-uri sau de patchcord-uri terminate cu conectori FC/APC. Cuplele sunt de obicei folosite în combinație cu patchcord-uri și pigtail-uri în concentratoare optice etc. Conectorii APC, ca urmare a stilului "stepped end" al ferulei APC(8 grade), asigură o pierdere de rentabilitate mai mare.
Datorită unui manșon de metal filetat, conectori FC oferă conexiuni sigure și stabile. Astfel chiar şi o smulgere mai puternică a cablului nu va decupla conectorul.
Specificaţii tehnice:
NumeULTIMODE A-544D
CodL4344
Tip de fibrăsingle-mode
Atenuare
< 0.2 dB
Conectori2xFC/APC2xFC/APC

 

Retras din ofertă
 
Cuplă singlemode duplex ULTIMODE A-544D (2xFC/APC - 2xFC/APC)
Cod: L4344
 
Regulamentul | Reclamaţii | Download | Cookies | SitemapToate drepturile rezervate © 1996-2016 DIPOL sp.j.