COŞUL MEU
Coşul este gol

Cuple

Singlemode - SM

Cuplă SC duplex singlemode ULTIMODE A-511D
Cod: L4311
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
2,95 Lei3,54 Lei0 %
Cupla Single-mode ULTIMODE A-511D permite conectarea (splice mecanic) fibrelor optice terminate în mufe SC.
Cuplă SC duplex singlemode ULTIMODE A-511D
Cupla
Cuplă SC duplex singlemode ULTIMODE A-511D
Vedere din partea opusă
Caracteristici distinctive:
  • pentru conexiuni duble SC la SC
  • pentru echipamente single-mode
  • carcasă de plastic (ferulă ceramică)
Cupla Single-mode ULTIMODE A-511D permite conectarea (splice mecanic) a două fibre optice terminate în mufe SC. Adaptoarele se folosesc deobicei în combinaţie cu patchcorduri şi pigtailuri în concentratoare optice.
Mufele SC sunt în prezent cele mai populare elemente optice de cuplare, pentru că sunt foarte uşor de conectat/deconectat, forma dreptunghiulară permite amplasarea multor conectori pe o suprafaţă mică, şi pentru că sunt din plastic (mai puţin ferula).
Specificaţii:
Nume:ULTIMODE A-511D
Cod:L4311

Tipul fibrei:

single-mode

Atenuare:

< 0.2 dB
Conectori:2 x SC2 x SC

 

Dimensiuni

Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
2,95 Lei3,54 Lei0 %
 
Cuplă SC duplex singlemode ULTIMODE A-511D
Cod: L4311
 
Regulamentul | Reclamaţii | Download | Cookies | SitemapToate drepturile rezervate © 1996-2016 DIPOL sp.j.