COŞUL MEU
Coşul este gol

Cuple

Singlemode - SM

Cuplă SC-SC singlemode ULTIMODE A-511S
Cod: L4211
Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
1,99 Lei2,39 Lei0 %
Cupla singlemode ULTIMODE A-511S permite conectarea (splice mecanic) a fibrelor optice terminate în mufe SC
Cuplă SC-SC singlemode ULTIMODE A-511S
Cupla
Cuplă SC-SC singlemode ULTIMODE A-511S
Vedere din spate
Elemente distinctive:
  • pentru conexiuni SC la SC
  • pentru echipamente single-mode
  • carcasă de plastic (ferulă ceramică)
Cupla singlemode ULTIMODE A-511S permite conectarea (splice mecanic) a două fibre optice terminate în mufe SC. Adaptoarele se folosesc deobicei în combinaţie cu patchcorduri şi pigtailuri în concentratoare optice.
Mufele SC sunt în prezent cele mai populare elemente de cuplare optice, pentru că sunt foarte uşor de conectat/deconectat, forma dreptunghiulară permite amplasarea multor conectori pe o suprafaţă mică, şi pentru că sunt din plastic (mai puţin ferula).
Specificaţii:
Nume:ULTIMODE A-511S
Cod:L4211
Tip fibră:single-mode
Atenuare:< 0.2 dB
Conectori:SCSC

 

Dimensiuni

Preţ fără TVAPreţ cu TVARabatValiditate  
1,99 Lei2,39 Lei0 %
 
Cuplă SC-SC singlemode ULTIMODE A-511S
Cod: L4211
 
Regulamentul | Reclamaţii | Download | Cookies | SitemapToate drepturile rezervate © 1996-2016 DIPOL sp.j.